Тарас Рондзістий: «Указ Президент про додаткові заходи щодо визнання українського визвольного руху XX століття – важливий крок у напрямку деколонізації України»

«Президент Віктор Ющенко усвідомлює значення національної історії для подальшого успішного поступу Української держави. Про це свідчить i новий Указ Глави Держави про додаткові заходи щодо визнання українського визвольного руху XX століття», - про це заявив кореспонденту УІС представник Центру національного відродження ім.С.Бандери Т.Рондзістий.

«Указ є не просто черговим документом Президента, а значним кроком вперед у відновленні національної пам’яті та деколонізації суспільної свідомості. Вшанування на державному рівні пам’яті героїв національно-визвольної боротьби минулого століття допоможуть українцям звільнитись від кайданів колоніальних стереотипів, нав’язаних нам чужинцями», - вважає представник Центру національного відродження ім.С.Бандери.

Тарас Рондзістий висловив сподівання, що державні установи, які зобов’язані виконати Указ, не покладуть цей важливий для нації документ «під сукно» і належним чином реалізують ініціативи Президента.

Українська Інформаційна Служба

Published on 20 November 2009