Стефан Романів: Патріотичні кандидати на посаду Президента повинні об’єднатись

«Вибори 2010 року є не просто черговим обранням Президента, а вибором стратегії розвитку України. Саме під таким кутом зору українці повинні розглядати цей процес. Україна потребує патріотичної, національної влади. В інакшому випадку є великий ризик повернутись до колоніального стану», - заявив у коментарі УІС Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) С.Романів.

«Ще у вересні ОУН(б) оприлюднила свій погляд на особистісні та професійні якості Президента України, які, на нашу думку, мали б гарантувати збереження та розвиток Української держави. Це насамперед – патріотизм, відданість Христовим правдам, професіоналізм. На думку ОУН (б), таким критеріям відповідають ряд претендентів на найвищу державну посаду - В.Ющенко, Ю.Костенко, А.Гриценко та О.Тягнибок», - вважає С.Романів. - Шкода, що виявивши готовність, як видно з їх реєстрації, керуватись цими засадами, вони не почули іншого нашого заклику. ОУН(б) вважала і вважає, що у сьогоднішній складній політичній ситуації українські сили переможуть на виборах, якщо будуть мати одного кандидата, а не декілька».

Голова ОУН (б) зазначив, що найрентиговіші кандидати, у більшій чи меншій мірі, є симпатиками проросійського курсу та представляють інтереси неукраїнської олігархії. Перемога когось з них буде кроком назад у розвитку держави. Тому, на думку С.Романіва, патріотичним кандидатам В.Ющенку, Ю.Костенку, А.Гриценку та О.Тягнибоку треба об’єднати зусилля і підтримати узгоджену, найпопулярнішу з них кандидатуру на президентських виборах. «Особисті амбіції та вузькопартійні інтереси не повинні ставити під загрозу існування державності», - переконаний Голова ОУН (б).

Він повідомив, що з цією пропозицією цього тиждня звернеться до названих кандидатів з листом і готовий, за доброї волі останніх, зустрітися з кожним кандидатом від патріотичних сил, окремо і разом, з метою переконати їх зупинитись на одному кандидатові. «Одна Україна – один патріотичний кандидат. Ось гасло нашої перемоги» - завершив свій коментар голова ОУН (б) Стефан Романів.

Українська Інформаційна Служба

Published on 17 November 2009