В Києві відбудеться прес-конференція «Знай, чого вимагати від Київської влади»!

19 листопада, у четвер, об 11 годині в приміщенні Центру національного відродження (Київ, вул. Ярославів Вал, 9) розпочнеться прес-конференція на тему: “Знай, чого вимагати від Київської влади” з нагоди створення Київського регіонального комітету всеукраїнської громадянської кампанії моніторингу та контролю за виконанням передвиборчих обіцянок політиків "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!". Захід організовано Українською Інформаційною Службою та ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Учасники прес-конференції нагадають громадськості про передвиборчі обіцянки, дані киянам депутатами Київської міської ради та Київським міським головою, розкажуть про цілі, задачі і здобутки кампанії як на всеукраїнському, так і на регіональних рівнях.

Учасники: члени Національного комітету кампанії Сергій Пархоменко (ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес") та Євгенія Малих (ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив"), члени регіонального комітету кампанії Сергій Панасюк (МО ВГО "ВАРТА"), Михайло Лебедь (КМО ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив").

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Тел.: (044) 279 81 33

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380681217741(Михайло) та +380503845204 (Сергій).

Українська Інформаційна Служба

Published on 17 November 2009