В Києві відбудуться футбольні змагання на Кубок Бандери

14 листопада, в суботу, о 12 годині, на полі Комплексної Дитячо-Юнацької Спортивної Школи Олімпійського резерву (м. Київ, вул. Тростянецька, 7Б, найкраще діставатися від станції метро "Харківська”) відбудеться турнір з міні-футболу на Кубок Степана Бандери серед молодіжних громадських організацій і студентських команд м. Києва.

Захід організовано ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" за сприяння Київської міської державної адміністрації (Головних управлінь у справах сім’ї, дітей і молоді та фізкультури і спорту). Інформаційну підтримку надає Українська Інформаційна Служба.

Турнір проводиться в рамках відзначення 100-ї річниці від дня народження та 50-ї – від загибелі Провідника Організації Українських Націоналістів (бандерівської) Степана Бандери.

До участі запрошуються студентські команди та команди, які складаються з представників студентства. Для того, аби взяти участь в турнірі, необхідно підготувати просту заявку з назвою команди і орієнтовним складом (до 10 осіб) і подати її організаторам до 18 години п’ятниці (13 листопада). Заявки просимо надсилати електронною поштою: kozanostra@i.ua або euroatlantic@ukr.net.

Жеребкування турніру відбудеться 13 листопада, в п’ятницю, о 18 годині за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9.

За детальною інформацією просимо звертатися до Сергія Пархоменка, тел. 050 384 52 04

Published on 11 November 2009