Члени МНК вітали волинян зі святом Покрови

Члени Волинського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу провели акцію на театральному майдані міста Луцька. Молодими націоналістами було розгорнуто великий червоно-чорний прапор (3Х5м) та організувано фотовиставку, на якій були представлені фотографії вояків УПА, переважно родом з Волині.

Фото були зібрані Волинським крайовим братством ветеранів ОУН-УПА імені Клима Савура. Це фото з державних архівів, а також ті, які були надіслані Братству родичами загиблих і репресованих повстанців.

В рамках акції МНК поширив листівки «Я за визнання Української Повстанської Армії борцями за волю і незалежність України тому, що…» Листівка містила 17 пунктів з історичними фактами про УПА, які проливають світло на роль і значення УПА для України та українського народу. Також лучанам роздавали спецвипуск організаційної газети-бюлетня ВОО МНК «Сурма» з актуальною інформацію – історичними статями «Створення УПА» та «Колківська республіка на Волині».

Напередодні МНКівці вирішили здійснити і суспільно-корисну акцію. Фасад будинку Волинського крайового братства ветеранів ОУН-УПА був наново перефарбований, а 14 жовтня на ньому повісили власноручно виготовлений банер «14 жовтня – день створення Української Повстанської Армії. Не втрать волю, завойовану не Тобою, Але для Тебе. Слава УПА!».

Прес-служба ВОО МНК

Published on 22 October 2009