У Львові відбувся аукціон політиків

19 жовтня, громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) у Львові під стінами ратуші провела аукціон «Політики продаються – купи свого політика!», приурочений до початку передвиборчої президентської кампанії. Молоді люди виставили на продаж ляльки-мотанки українських політиків, зроблені за давньою українською традицією. Цією акцією молодь МНК хоче показати пересічним виборцям іншу сторону агітації, яку ми щодня чуємо з реклам і змусити людей задуматись над тим, за кого вони віддадуть свій голос.

На аукціон було виставлено 9 лотів, серед яких ляльки українських політиків : Інна Богословська, Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юрій Луценко, Наталя Вітренко та Леонід Черновецький, а також чорна скринька, що залишалась інтригою до кінця дійства. Початкові ціни визначались відповідно до рейтингів соціологічних досліджень і коливались в діапазоні від 3 коп. за Леоніда Чернівецького до 2,4 грн.

Найдорожче обійшовся львів’янам мер Києва – Леонід Черновецький, за якого заплатили 51 грн 50 коп. На 50 коп. менше вдалось виторгувати за чинного прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко. На третьому місці Віктор Янукович, за якого вторгували 36 грн. Запеклі торги відбулись за ляльку Юрія Луценка та Наталії Вітренко, за яких віддали 25 та 17 грн. Чинного Президента оцінили львів’яни лише на 11 грн. Найдешевшими виявились Богословська та Яценюк, ляльки яких купили за 7 грн. за кожну.

Останнім лотом було продано чорну скриньку, в якій були заготовки для нової ляльки-політика. Організатори зазначили, що це повинна бути людина з незаплямованою репутацією, яка чесно і щиро розбудовуватиме Україну.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 20 October 2009