Студентам КНУКІМ та КНЕУ розповідали про Бандеру

Проект „Молоді про Бандеру” крокує київськими ВНЗ. На цей раз інформаційно-просвітницькі заходи відбулися у Київському національному університеті культури і мистецтв (15 жовтня) та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (16 жовтня).

Лекції про життя та політичну діяльність Степана Бандери для студентів цих університетів читав спеціальний гість зі Львова – кандидат історичних наук, президент фонду „Літопис Української Повстанської Армії” імені В.Макара Микола Посівнич. Традиційно також було проведено показ авторського фільму Вахтанга Кіпіані про Провідника ОУН, який журналіст зняв під час проекту „Великі Українці”.

Після лекцій відбулася традиційна дискусія студентів з гостями заходу. Найактивніші учасники отримали від організаторів в якості подарунків книги „Шлях Бандери” та „За Україну до Освенціму”.

Нагадаємо, що організаторами заходу, який триває вже третій тиждень, виступає Центр національного відродження імені Степана Бандери за інформаційної підтримки Української Інформаційної Служби та за сприяння ВМГО „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Інформцентр МНК

Published on 19 October 2009