Стефан Романів: «Без УПА не було б Української держави

«Визнання Української Повстанської Армії потрібне насамперед сучасному поколінню українців. Оскільки самих воїнів УПА уже визнала історія. Повстанці боролись за незалежну українську державу проти нацистських і більшовицьких окупантів», - так прокоментував вчора на передачі «Точка зору» на Першому національному каналі українського телебачення Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів позицію ОУН щодо проблеми визнання УПА.

Голова ОУН (б) наголосив, що дивним є те, що на 19-у році незалежності боротьбу ОУН-УПА не визнано на державному рівні. Герої УПА боролись під синьо-жовтим прапором та тризубом, які сьогодні є державними символами України.

«Отже, з впевненістю можна сказати, що їхня боротьба була підмурівком сучасної української державності. Без УПА не було б дисидентського руху, без дисидентів не було б національного відродження 80-х років, а відтак – не було б Української держави», - підкреслив С.Романів.

«Тому, всі, хто бореться проти визнання ОУН-УПА, бореться проти самої ідеї української державності, проти права українців будувати власне державне життя. Не випадково головним противником визнання Української Повстанської Армії є Росія, яка не сприймає нашу державу як факт і тому в Україні найбільшими противниками УПА є саме проросійські політичні сили.»

Українська Інформаційна Служба

Published on 15 October 2009