МНК йде в університети пропагувати патріотизм

У Сумському державному педагогічному університеті відбулися змагання для першокурсників. Члени Сумської обласної організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» спільно з кафедрою фізичного виховання СумДПУ ім.А.С.макаренка провели спортивно-патріотичну гру.

Метою проведення заходу була пропаганда здорового способу життя серед студентів перших курсів педагогічного ВНЗ, патріотичне виховання та залучення студентів до вирішення громадських проблем.

Проведення подібних заходів зацікавлює їх і стимулює до фізичної, інтелектуальної та творчої діяльності. Надалі планується, щоб цей експериментальний захід в перспективі набув систематичного характеру і в інших ВНЗ м.Суми.

Для змагань подібного формату давно використовується популярне слово іншомовного походження квест (від англ. Quest — пошук). За словником – це жанр інтелектуально-логічних ігор. Гра полягає в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань. Гра відкриває перед організатором безмежне поле для творчості та фізичної активності. Такі ігри можна проводити для людей різного віку, статусу, поглядів чи вподобань.

У нашому випадку це був патріотичний квест з такими етапами, як народні загадки, питання з історії України тощо, а також велика кількість цікавих для молоді етапів, що були спрямовані на роботу в команді, на прояв лідерських якостей та логічного мислення у кожного з членів колективу.

Прес-служба СОО МНК

Published on 15 October 2009