Вийшов черговий номер видання МНК «Терен»

На днях вийшов друком черговий номер видання Молодіжного Націоналістичного Конгресу «Терен Україна». В ньому вміщено актуальні матеріали щодо діяльності МНК протягом останніх п’яти місяців; також в номері висвітлено позиції та погляди МНКівців на сучасну суспільно-політичну ситуацію, висловлені позиції з актуальних проблем сьогодення, запропоновано варіанти вирішення нагальних питань, які стоять перед Україною.

Чимало уваги авторами газети приділено вишкільним заходам МНК – націоналістичним таборам «Відвага» імені Івана Гавдиди, «Повстанська Ватра», «Руса Коса» імені О. Басараб та тереновій грі «Гурби-Антонівці-2009». Також в номері йде мова про культурно-мистецькі, екологічні та спортивні акції організації.

В газеті, крім того, розміщено матеріал з нагоди 100-річчя Провідника Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Степана Бандери та інтерв’ю з Головою ОУН Стефаном Романівим.

Останній номер «Терену» вийшов за активного сприяння Української Інформаційної Служби, яка співпрацює з МНК, сприяючи висвітленню діяльності організації в інформаційному просторі України.

Інформцентр МНК

Published on 13 October 2009