В Києві стартував проект «Молоді про Бандеру»

29 вересня в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся перший захід в рамках всеукраїнського проекту «Молоді – про Бандеру», який передбачає зустрічі студентів вищих навчальних закладів країни з відомими істориками, журналістами, громадськими діячами, які займаються проблематикою національно-визвольного руху України, одним з символів якого є Степан Бандера.

Організатором заходів є Центр національного відродження імені Степана Бандери. Інформаційну підтримку проекту здійснює Українська Інформаційна Служба та сайт «Український погляд» - http://www.ukrpohliad.org/.

В зустрічі в Інституті журналістики участь взяли відомий журналіст Вахтанг Кіпіані, представник Галузевого державного архіву СБУ, історик Володимир Іванченко та громадський діяч, журналіст Сергій Пархоменко (Українська Інформаційна Служба).

Студенти інституту мали змогу подивитися фільм про Степана Бандеру, автором якого є Вахтанг Кіпіані, а також поспілкуватися з гостями, задати питання та висловити свої міркування з приводу ролі Степана Бандери в історії України.

УІС

Published on 1 October 2009