Заява Проводу Організації Українських Націоналістів (революційної)

В ніч з 29 на 30 вересня невідомі здійснили підпал приміщення арт-центру Павла Гудімова «Я-Галерея» що на Подолі в Києві. На фасаді галереї було залишено виконавцями підпалу напис: «Ні - содомії! ОУН».

Акт вандалізму був спрямований проти проведеного минулого тижня диспуту «Пропаганда гомосексуалізму чи пропаганда толерантності?». Організатори цього заходу орендували приміщення арт-центру, тому внаслідок підпалу «Я-Галереї» постраждав осередок сучасного українського мистецтва, який не має прямого стосунку до згаданого заходу.

Окрім цього, сам формат заходу – диспут передбачає участь в ньому людей з різною позицією щодо згаданих явищ. Тому підпал української мистецької галереї є варварським вчинком, який не має нічого спільного з захистом традиційних цінностей, до яких безпідставно апелюють погромники.

ОУН (р) відмежовується від цього прояву політичного хуліганства. Організація Українських Націоналістів (р) розглядає наміри вандалів пов’язати свою акцію з нашою Організацією як цілеспрямовану провокацію, яка має на меті дискредитувати ОУН в очах громадськості.

Провід ОУН (р)

Published on 30 September 2009