Молодь ЛОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» провела семінар-вишкіл «Чотики»

19-20 вересня Львівський осередок громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) провів семінар-вишкіл «Чотики» на Чотових скелях під Львовом. Захід приурочений пам’яті про Ярослава Старуха (Стяга), який героїчно загинув 20 вересня 1947 року. Метою заходу стало ознайомлення молоді з основами націоналізму та пропаганда здорового способу життя.

Програма семінару-вишколу була насиченою і передбачала як теоретичні, так і практичні заняття та розваги. Зважаючи на те, що табір знаходився недалеко від Чотових скель, таборовики мали змогу набути навиків із скелелазання.

Теоретична частина семінару-вишколу передбачала лекції-гутірки про основи українського націоналізму та його історію, мандрівництво і виживання в природі, розповіді переказів та легенд про Чотові скелі, а також про діяльність ОУН-УПА у даній місцевосці. Традиційно увечері молодь грала в ігри, жартувала та співала пісень біля вечірньої ватри.

«Наш семінар-вишкіл ми присвятили пам’яті про Ярослава Старуха – Крайового Провідника ОУН на західноукраїнських землях. Цей захід мав на меті згуртування свідомої молоді та виховання її в дусі українського націоналізму, набуття ними корисних знань та навичок» - повідомив голова Львівського осередку МНК Андрій Бень.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 22 September 2009