На Сумщині пройшла молодіжна теренівка "Ревин Яр"

Сумський міський центр дозвілля молоді та СОМГО "Спілка української молоді" 17-20 вересня 2009 року втретє провели обласну молодіжну спортивно-патріотичну теренову гру "Ревин Яр - 2009" - триденну "іграшкову" партизанську війну в лісах Сумщини. Змагання відбулося у Сумському районі поблизу села Пролетарське. На відкритті заходу учасників змагань привітав заступник голови облдержадміністрації Олег Медуниця.

Як повідомив один з організаторів гри, очільник Спілки української молоді Олександр Бойко, у цьогорічній теренівці беруть участь близько 100 молодих людей – старшокласників та студентів молодших курсів з усієї Сумщини. Завдання змагань полягає в формуванні та реалізації основ тактики бою, розвідки, маневрування. Це дозволить визначити в ході теренової гри кращу команду з двох команд-учасниць.

Головним задумом гри організатори називають вибір цікавої для молоді форми спілкування, яка би викликала бажання до громадської активності в майбутньому, спонукала до практичної дії, навчила організовувати себе для суспільно корисної справи. Серед очікувань учасників теренівки - вироблення навичок тактики бою, здатності захистити себе і оточуючих, виживання, швидкого реагування на "небезпечну" ситуацію, володіння ситуацією та керівництва людьми, вивчення патріотичних, історичних та бойових традицій українського народу.

І організатори, і учасники "Ревиного Яру" переконані, що теренова гра - це змога перевірити себе, отримати масу гострих відчуттів, знайти нових друзів, отримати багато нових знань та вмінь.

Published on 21 September 2009