Тарас Рондзістий: «Медвєдєв не може змиритись з фактом, що Україна незалежна держава»

«Медвєдєв, звинувачуючи Ющенка у псуванні відносин між Україною та Росією, переносить проблему з хворої голови на здорову. Росія не може змиритись з фактом, що Україна - незалежна держава і тому намагається посилити свій вплив на українську політику. Будь-які ініціативи української влади, спрямовані на зміцнення незалежності, Кремль сприймає як «русофобські» та «ворожі», - так прокоментував кореспонденту УІС нову заяву президента Росії представник Центру національного відродження ім. С.Бандери Тарас Рондзістий.

Нагадаємо, що 15 вересня, коментуючи своє нещодавнє послання українському лідерові на зустрічі з учасниками дискусійного клубу "Валдай", Д.Медвєдєв заявив, що «відносини між Росією і Україною різко погіршали в результаті низки рішень, прийнятих Президентом України Віктором Ющенком».

Тарас Рондзістий вважає, що причиною подібних заяв є гостра форма комплексу меншовартості, притаманного російському керівництву, яке не уявляє Росію повноцінною імперією без України у своєму складі.

«Медвєдєву треба зрозуміти, що українці не потребують ані порад, ані вказівок з боку Кремля. Росії треба навчитись будувати з українською державою відносини на рівноправних, партнерських засадах, поважати нашу політичну волю, історію та культуру. Лише у такому випадку наше співіснування буде позбавлене конфліктів та взаємних звинувачень», - наголосив представник Центру національного відродження ім. С.Бандери Тарас Рондзістий.

Українська Інформаційна Служб

Published on 16 September 2009