Львівський осередок МНК провів звітно-виборчу конференцію

10 вересня відбулась звітно-виборча конференція Львівського осередку Молодіжного націоналістичного конгресу, де було розглянуто низку важливих питань.

Літні канікули закінчились і настав час з новими силами взятися за роботу. Тому на конференції ЛОО МНК не тільки підбивали підсумки роботи за півріччя, але й планували діяльність на наступний рік та обирали новий Провід.

Домінантою серед питань, що розглядалися, виступило положення про офіційну реєстрацію організації МНК у Львові. Мабуть, сподіване одноголосне «за» присутніх на конференціх МНК-івців остаточно розставило всі крапки над «і»: ЛОО МНК невдовзі отримає офіційний статус зареєстрованої громадської організації. Окрім цього на конференції виголосили звіт річної діяльності МНК, підсумки літніх таборувань, а також план майбутньої діяльності. Найближчим часом львівський осередок МНК планує долучитися до організації табору «Повстанська Ватра - 2009», що відбудеться на Тернопільщині, розпочалась активна підготовка до компанії по залученню учасників табору. Також було проведене обговорення найближчих культурно-просвітницьких, туристично-оздоровчих заходів ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» локального характеру.

Після розгляду вищезазначених питань відбулася процедура кадрового розподілу обов’язків. Абсолютна більшість дійсних членів МНК на посаду голови організації підтримала кандидатуру Андрія Беня. Заступником голови ЛОО МНК обрано Зеновія Станішевського. Головою секретаріату обрана Соломія Фаріон.

Прес-центр ЛОО МНК

Published on 14 September 2009