Відбулося засідання Центрального Проводу МНК

Відбулося чергове засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу, де були розглянуті питання, що стосувалися діяльності регіональних організацій, аналіз звітів, підсумки літніх таборувань, кадрові рішення по роботі Секретаріату та план діяльності на II півріччя. На засідання був запрошений керівник Української Інформаційної Служби (УІС) Андрій Левус.

Голова МНК Ярослав Іляш відзначив успіхи Львівського осередку у інформаційній роботі, та наголосив на позитивній тенденції зростання активності у Львові та Києві.

Серед найближчих заходів було затверджено проведення всеукраїнського табору-джамборі «Повстанська Ватра - 2009» з 1 по 4 жовтня, що відбудеться на Тернопільщині. Також у жовтні буде проведений всеукраїнський семінар для членства МНК з лідерства та менеджменту громадських організацій.

З вересня з ініціативи Центру Національного Відродження ім. С.Бандери за підтримки Міністерства освіти і науки України стартував проект «Бандера у боротьбі за незалежність», участь в якому активно приймають члени МНК.

Діяльність Секретаріату МНК в основному зосереджена на підготовці та втіленні спільної програми з мандрівництва ВМГО «МНК» та Міністерства України у справах сім'ї молоді та спорту «Пізнай себе – пізнаєш світ», яка буде завершена у жовтні. Також ЦП МНК затверджено ряд кадрових рішень у Секретаріаті організації. Так нові відповідальні напрямки затверджені за Катериною Аврамчук (Інформцентр МНК), Іваном Кішкою (організаційна референтура), Максимом Балабком (вишкільно-кадрова референтура) та Сергієм Кузаном (відповідальним за розбудову МНК на Сході України).

Найближчим часом з ініціативи Молодіжного Націоналістичного Конгресу за сприяння Осипа Довбуша та М.Ш. - чотового УПА (з Лестеру, Англія) побачить світ книга «Україна у вогні революції (1917-20 роки)». Упорядкована істориком Віктором Рогом.

Наприкінці засідання було закликано до активної участі регіональних осередків МНК у Святі Покрови і Дні створення УПА, та розповсюдженні чергового номеру газети організації «Терен-Україна».

Інформцентр МНК

Published on 11 September 2009