«Антологію українського націоналізму» презентували в Чернігові

9 вересня в Чернігові відбулася презентація книги «Антологія українського націоналізму», в якій взяли участь упорядник збірки, редактор газети «Шлях Перемоги», історик і публіцист Віктор Рог, заступник директора Центру національного відродження Тарас Рондзістий та керівник Української Інформаційної Служби Андрій Левус. На прес-конференції були представники місцевої преси, Інтернет-видань та телебачення. Видання також було презентовано у бібліотеці Канадсько-українського центру м. Чернігів.

У своєму виступі Віктор Рог наголосив, що до «Антології» увійшли праці теоретиків націоналізму, які представляють всю Україну.

«В Чернігові відбувається перша на Лівобережжі презентація книги і це не випадково, адже серед 40 праць, які увійшли до книги, є і праця вихідця з Чернігівщини Романа Бжеського. Це підкреслює, що таке явище, як націоналізм, є характерним для всієї нації, не залежно від того, який регіон представляє людина», - підкреслив упорядник збірки.

Заступник директора Центру національного відродження Тарас Рондзістий наголосив, що ЦНВ і надалі буде підтримувати видання подібної літератури, спрямованої на поглиблення національної свідомості українців.

«В постійно жевріючому конфлікті з імперською Росією націоналізм є головною зброєю українців. Тому вивчення першоджерел ідеології українського націоналізму є актуальним як ніколи», - зазначив Андрій Левус.

Націоналісти передали добірку патріотичної літератури до місцевого осередку «Просвіти», в приміщенні якої і проходила прес-конференція, та до Українсько-канадського бібліотечного центру м. Чернігів.Також гості зі столиці зустрілися з представниками місцевої патріотичної громадськості і окреслили програму майбутньої співпраці. Українська Інформаційна Служба

Published on 11 September 2009