Стефан Романів закликав українців активно долучатись до обговорення проекту Конституції Президента України В. Ющенка

«Україна потребує нових правил гри для влади, суспільства і політичних чинників. Необхідно поламати систему «конституційних» махінацій Медведчука, запроваджену в 2004 році, що руйнує основи державності і вносить хаос у владу. Це може зробити лише нова редакція Конституції», - важає Голова Організації Українських Націоналістів (революційної) С. Романів. Про це він розповів у коментарі УІС.

На його думку, процес всенародного обговорення конституційних змін, запропонований Президентом, є позитивним і ефективним кроком у напрямку оздоровлення політичної системи країни. «Конституція – головний закон держави, тому зміни до нього повинні відбуватись публічно, відкрито та охоплювати найширші верстви суспільства. Українці не повинні стояти осторонь від прийняття найважливішого політичного рішення, вони мають бути основним рушієм і джерелом влади.»

«Від імені Організації Укранських Націоналістів, яка завжди відстоювала ідеали народоправства та справедливості, закликаю всіх українських громадян, громадські організації та політичні партії взяти активну участь в обговореннні та подальшому затвердженні на всенародному референдумі змін до Конституції України. Від кожного з нас залежить подальша доля України, її устрій та стратегія розвитку. Не віддавайте на відкуп чиновникам, олігархам та політиканам долю своїх дітей. Станьте будівничими своєї держави.», - наголосив Стефан Романів.

Українська Інформаційна Служба

Published on 7 September 2009