Тарас Рондзістий: «Необхідно припинити спекуляції довкола питання з перепоховання лідерів українського національно-визвольного руху в Україні»

Нещодавно активістами Львівської обласної організації Української народної партії було озвучено ініціативу щодо перепоховання у Львові Степана Бандери, Євгена Коновальця, Симона Петлюри та інших діячів національного руху, які знайшли свій спочинок за кордоном. цю ситуацію для УІС прокоментував представник Центру національного відродження ім.С.Бандери Тарас Рондзістий.

«Вважаю необхідним нагадати черговим ініціаторам, що тема перепоховання українських Героїв вже неодноразово піднімалась тими чи іншими політичними силами. З цього приводу ОУН (р) висловила свою позицію. Сьогоднішні політичні умови не дають підстав цю позицію переглядати.»

На думку Тараса Рондзістого, українські провідники повинні бути похованими в Києві, оскільки їхній внесок в становлення української державності має загальнонаціональне значення і не обмежується лише Львовом або Галичиною.

«Тому необхідно припинити спекуляції довкола питання з перепоховання лідерів українського національно-визвольного руху в Україні і всім патріотичним силам зосередитись на державотворчій діяльності, яка забезпечить всі необхідні умови для створення Пантеону Героїв у Києві у скорому майбутньому.», зазначив представник ЦНВ ім.С.Бандери.

Українська інформаційна служба

Published on 4 September 2009