Стефан Романів: «Медвєдєв має стати на коліна і попросити вибачення в усього цивілізованого світу»

«Кремлівська верхівка без упину продовжує інформаційну війну проти України, її народу та історії. Нещодавнє звернення Медвєдєва з приводу річниці початку Другої Світової війни є яскравим тому прикладом. Російський президент безсоромно збрехав, назвавши представників українського визвольного руху «нацистськими поплічниками», - наголосив в коментарі УІС Голова Організації Українських Націоналістів (р) Стефан Романів.

Голова ОУН(р) вважає, що російські «достойники» намагаються приховати той незаперечний факт, що саме укладання спільного пакту між сталінською Росією та гітлерівською Німеччиною стало причиною розв’язання Другої Світової війни. Гітлерівці і сталіністи проводили спільні паради, допомагали одне одному з озброєнням та розробляли спільні плани поділу Європи.

«Українські ж націоналісти ще за півроку до укладання Пакту Молотова-Ріббентропа зі зброєю в руках билися проти союзників Гітлера на теренах Карпатської України і продовжили цю боротьбу проти всіх окупантів України, яка тривала і після закінчення Другої Світової війни».

«Тому Медвєдєву як лідеру держави-правонаступниці СРСР треба не розкидатися заявами із заяложеними штампами радянської пропаганди, а стати на коліна і попросити вибачення в усього цивілізованого світу за звірства і колабораціонізм своїх попередників», - зазначив Голова ОУН(р).

Українська Інформаційна Служба

Published on 2 September 2009