Стефан Романів зустрівся з ветеранами ОУН-УПА

В суботу, 29 серпня, в Центрі національного відродження відбулася зустріч Голови Організації Українських Націоналістів (революційної) Стефана Романіва з представниками Київського крайового братства ОУН-УПА.

Напочатку заходу до присутніх звернувся Голова братства Орест Васкул, який виголосив привітальну промову з нагоди з Дня Незалежності України.

Після того слово взяв Голова ОУН(р) Стефан Романів, який розповів про діяльність, яку вже здійснює Організація, про найближчі плани і перспекитиви. Також С. Романів повідомив про відкриття Української Інформаційної Служби та її головного медіа-ресурсу – аналітичного інтернет-сайту "Український погляд", які будуть здійснювати комунікаційну функцію в організованому націоналістичному русі та оперативно реагувати на інформаційні атаки ззовні, в першу чергу – з боку Кремля.

Під час спілкування з ветеранами, Голова ОУН(р) повідомив про те, що Організація ініціює обговорення прийнятної націоналістам кандидатури на посаду Президента України і вже виробила перелік необхідних характеристик, якими повинен володіти такий кандидат.

Під час зустрічі також було продемонстровано відеозвернення Голови ОУН(р) до патріотичної громади, в якому С. Романів озвучив позиції Організації в політичному аспекті, плани подальших дій та закликав українських націоналістів до тісної співпраці та підтримки.

"Зараз нам як ніколи потрібно діяти злагоджено, адже найближчим часом на Україну чекають серйозні випробування. Тому ми закликаємо патріотичну громаду до конструктивного діалогу та тісної співпраці", - наголосив Голова ОУН(р).

Українська Інформаційна Служба

Published on 29 August 2009