Стефан Романів: «Організація Українських Націоналістів (р) оприлюднила свою позицію щодо президентських виборів 2010 року»

«Україну у зв’язку з президентськими виборами чекають серйозні політичні випробування. Чергові вибори Президента – це тест на зрілість українського суспільства. Сподіваюсь, що українці зроблять усвідомлений вибір і не піддадуться заманливим популістським проектам. Саме тому ОУН (р) підготувала власну позицію, що стосується особистих характеристик та ідеологічних пріоритетів, які мають бути притаманними прийнятному для націоналістів кандидату на вищу державну посаду», - повідомив УІС Голова ОУН (р) Стефан Романів.

«ОУН (р) протягом 80 років демонструє послідовність та принциповість в питаннях ідеології. Отже, для нас важливі не прізвища кандидатів, не їхні красиві слова і гасла, а їхні світоглядові позиції, конкретні вчиники та особисті якості. Запропонований Організацією документ включає в себе перелік необхідних характеристик та дій, необхідних для захисту і зміцнення української держави», - наголосив Стефан Романів.

На думку Голови ОУН (р), саме такий підхід є шляхом до осмисленого українського вибору. «Ми вважаємо, що Главою Держави гідний бути лише той державний діяч, що в своїй роботі керується національними інтересами та є відповідальним, досвідченим і професійним управлінцем. Ця людина повинна стояти на засадах християнської моралі, дієвого патріотизму і сповідувати традиційні українські цінності», - підсумував очільник ОУН (р).

Організація Українських Націоналістів (р), зініціювавши процес суспільного обговорення прийнятної для патріотичної громадськості кандидатури на посаду Голови Держави, продовжує роботу над вимогами до передвиборчої програми та кроків, які має першочергово здійснити ця людина, після її вступу на посаду Президента України.

УІС

Published on 28 August 2009