Тарас Рондзістий: «Нахабність окупаційного Чорноморського флоту переходить всі межі»

«Свавілля представників ЧФ Росії щодо українських громадян та законів України свідчить про те, що Кремль поводиться в Криму, наче в себе вдома і не збирається звідти забиратися», - так прокоментував УІС представник Центру національного відродження імені С. Бандери Тарас Рондзістий інцидент з затриманням моряками ЧФ українських судових виконавців.

«Окупаційний флот постійно порушує українське законодавство і угоди про перебування ЧФ на території України. Вже є достатньо підстав для скасування домовленостей між Україною та Росією щодо оренди військових баз в Севастополі», - вважає Т. Рондзістий.

На думку представника ЦНВ імені С. Бандери, українські політики та чиновники повинні продемонструвати політичну волю і «попросити» окупантів з Криму. «Питання долі ЧФ в Україні є «лакмусовим папірцем» для кандидатів в президенти. Всі без винятку, вони повинні продемонструвати свою чітку позицію щодо цієї проблеми. А українці повинні зробити з цього висновки і не обирати на найвищу державну посаду лобістів російського чорноморського флоту».

Українська Інформаційна Служба, http://www.ukrpohliad.org/

Published on 28 August 2009