Президентські вибори-2010: погляд націоналістів

В середу, 26 серпня, в конференц-залі Центру національного відродження відбувся круглий стіл «Президентські вибори 2010 року – вирішальний етап змагань за Українську державу». Ініціаторами заходу виступили Організація Українських Націоналістів (революційна) та Центр національного відродження імені Степана Бандери. В обговоренні взяли участь представники громадських організацій та політичних партій патріотичного спрямування.

Під час свого вітального слова Голова ОУН (р) Стефан Романів наголосив, що вибори Президента України 2010 року є визначальним етапом розвитку держави, тому українським націоналістам варто продемонструвати сконсолідовану позицію щодо цього питання.

«На думку ОУН (р), першим кроком на цьому шляху є напрацювання основних критеріїв щодо персональних характеристик особи, яка буде достойно претендувати на головну посаду в країні. Такі критерії, на наше переконання, відповідатимуть прямими вимогами українського виборця до першої особи держави», - підкреслив очільник Організації Українських Націоналістів.

Не зважаючи на гарячу дискусію, представники націоналістичних організацій дійшли спільного висновку, що найприйнятнішим для націоналістичного руху буде той кандидат, який відповідатиме ряду таких особистих характеристик як християнська доброчесність, українське походження, відповідальність, професіоналізм і патріотизм.

Цей круглий стіл є лише початком конструктивної дискусії та вироблення спільної стратегії подальших дій націоналістичних об’єднань на час серйозних політичних випробувань, які очікують на Україну в найближчому майбутньому.

Українська Інформаційна Служба

Published on 26 August 2009