Бандері – героя України!

Напередодні Дня Незалежності громадські організації Сумщини звернулися з проханням до Президента України Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Герой України – повідомляє обласна організація ГО «Українська справа». «Пишаємося також належністю до визвольної боротьби славних земляків, серед яких: соратник Бандери, заступник голови ОУН Володимир Мазур, Провідник ОУН на Сумщині Семен Сапун, начальник розвідки УПА-«Північ» Іван Литвиненко «Євшан» та багато інших.

Ми, представники громадськості Сумщини, просимо Вас, нашого земляка, зважаючи на той колосальний внесок, який зробив Степан Бандера в боротьбу за Незалежність та Соборність України, присвоїти йому, як очільнику українського національно – визвольного руху, звання Героя України посмертно», - йдеться у зверненні.

Звернення підписали представники 19 громадських організацій, політичних партій та релігійних об`єднань Сумщини. Громадськість Сумщини звертається також із закликом до інших областей підтримати ініціативу щодо увічнення пам`яті славного сина України.

Василь Береза

Published on 25 August 2009