Розфарбуй серця в жовто-сині кольори!

Внести яскраві та цікаві нотки у відзначення Дня Незалежності вирішили члени Тернопільської міської організації Спілка Української Молоді в Україні, які провели 24 серпня у парку ім. Шевченка в Тернополі акцію „Розфарбуй серця в жовто-сині кольори”.

Всім, бажаючим долучитися до цієї акції, художники-аматори, а також професійні малярі зображали фарбою на обличчі, спині, грудях, руках прапорці, квіти, метеликів, сонця, серця виконані у національних жовто-синіх барвах та червоно-чорних кольорах, які символізують боротьбу українського народу за незалежність держави.

Загалом за кілька годин акції, незважаючи на похмуру погоду, було розмальовано більш як 400 тернополян та гостей міста.

Серед тих, хто погодився стати добровільним носієм національної символіки були люди різного віку і різних занять. Долучилися до акції, в якості моделей, і журналісти тернопільських видань.

Метою такої імпрези було подарувати людям святковий настрій, нагадати яким гарним та величним святом є День Незалежності, і якою бажаною, вистражданою та довгоочікуваною для всього українства була подія 24 серпня 1991 року.

Окрім Тернополя таку ж акцію члени СУМ в Україні проводили у цей день в Києві, Херсоні, Хмельницькому, Дніпропетровську та Львові.

Юрій Заруцький

Published on 25 August 2009