Візит лідерів ОУН на Буковину

17-18 серпня з робочим візитом завітали до Чернівців новообраний Голова Проводу революційної Організації Українських Націоналістів Стефан Романів та заступник директора Центру Національного Відродження Тарас Рондзістий.

Керівництво ОУН зустрілося з першим заступником голови обласної державної адміністрації Віктором Павлюком, заступником голови Чернівецької обласної ради Теодором Гуцуляком, лідерами патріотичних сил Буковини, ветеранами визвольних змагань та представниками засобів масової інформації.

В ході зустрічей також проведено презентацію збірки «Антологія українського націоналізму», яку провів кандидат історичних наук Богдан Чума.

Перед візитом до Чернівців новообраний Голова Проводу ОУН вже встиг завітати до кількох західноукраїнських міст, тому загальний настрій в цьому регіоні країни йому відомий. Стефан Романів зазначив, що за кордоном українці більш згуртовані, аніж вдома, вони активно допомагають одне одному та намагаються стежити за тим, що відбувається в Україні.

Сьогодні ОУН є дієвою та потужною структурою, що результативно діє в багатьох країнах світу. Саме такої іскри та сформованої національної ідеології бракує Україні для розвитку, переконаний лідер бандерівської ОУН Стефан Романів.

УІС

Published on 19 August 2009