Голова ОУН Стефан Романів відвідав Івано-Франківськ

<17 серпня на Івано-Франківщині перебував Голова Проводу ОУН Стефан Романів. В ході візиту відбулися його зустрічі з головою обласної ради І.Олійником і першим заступником голови облдержадміністрації Ю.Бодоряком, з журналістами та представниками націоналістичних сил регіону.

«Питання не у тому, хто виграє на майбутніх виборах Президента, а що Україна втратить», – сказав на прес-конференції в Івано-Франківську голова Проводу Організації Українських Націоналістів (р), генеральний секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів.

Зараз ОУН готує «Характеристику для майбутнього Президента України». У цьому документі, який обговорюватимуть на наступному тижні під час круглого столу, будуть викладені «цінності і вартості», які українські націоналісти вважають основними для такої посади.

За словами Стефана Романіва, «найважливіше, щоб це був український Президент, для якого питання України було б на першому місці»

Готують націоналісти і свої акції щодо Верховної Ради. Їхня ідея: «вас вибирають служити народу, а не дороблятися на народові».

Особливу увагу, зважаючи на сьогодення, представники ОУН приділятимуть роботі з молоддю, а також програмам за такими темами як освіта, наука, мова, «економічний націоналізм».

Разом з представниками націоналістичних організацій області він поклав вінки до пам’ятників і барельєфів провідникам руху.

Зараз Стефан Романів, якого у липні ХІІ Великим Збором ОУН було обрано Провідником організації, відвідує західні області України, на кінець року заплановані поїздки на Донеччину, Харківщину, Сумщину.

УІС

Published on 18 August 2009