«Наша Справа» надіслала Путіну намордник для Мєдвєдєва

13 серпня акивісти Ініціативи «Наша Справа» надіслали прем`єр-міністру Російської Федерації В.В.Путіну листа в якому подякувала за те, що його підлеглий т.зв. «президент» Росії Дмітрій Мєдвєдєв вкотре показав справжнє обличчя та реальні наміри російського вищого керівництва.До листа було додано намордник.

В листі Путіну також зазначено, що «Ви докладаєте усіх зусиль для створення умов консолідації українського народу у протистоянні спільній загрозі. Однак хочемо звернути Вашу увагу на те, що наш народ має чимало інших негараздів, створених Вашими попередниками, а саме: засилля корупції, популізму, невігластва та інших чудових здобутків радянської та царької систем, описаних ще великим сином українського та велиим приятилем російського народу Миколою Гоголем. Тому наразі Ваші зусилля виглядають для нас скоріше "ведмежою послугою", аніж справждньою підтримкою.»

«З огляду на це , - йдеться в листі, - передаємо Вам і Вашому асистентові пристрій орального принудження до миру, який ми цьому самому асистентові рекомендуємо вживати щоразу, щойно він вирішить знову нас консолідувати таким способом.» ФОТО тут:http://nashasprava.livejournal.com/

Прес-служба Ініціативи «Наша Справа»

Published on 13 August 2009