Стефан Романів: «Українська влада повинна не піддаватися на кремлівські провокації»

«Звернення Медвєдєва має кілька завдань. Перше – збурити політичний процес та активізувати п’яту колону напередодні президентських виборів в Україні. Друге – підняти рейтинг самого Медвєдєва, який у зв’язку з економічною кризою стрімко падає, у самій Росії», – вважає Голова Організації Українських Націоналістів (р) Стефан Романів.

«Українська влада не повинна піддаватись на ці кремлівські провокації. Адже саме цього чекає Москва. Президент України не зобов’язаний відповідати агресивному посланню Медвєдєва й опускатися до його рівня. Тим більше й сам Медвєдєв, де-факто, не є першою особою в Росії. Тому відповідь керівника президентського Секретаріату є адекватною реакцією української влади. Своє слово повинно сказати й Міністерство зовнішніх справ України», - так прокоментував для УІС Голова ОУН (р) провокацію загострення російсько-українських відносин.

Стефан Романів також зазначив, що «найважливішою у цій справі є реакція української громадськості, яка повинна продемонструвати Москві свою рішучість у відстоюванні національної державності та свободи. Кожен український політик повинен визначитись на чиєму він боці: України чи її ворогів».

Українська інформаційна служба

Published on 12 August 2009