Заява Організації Українських Націоналістів (р) з приводу українофобського листа президента Російської Федерації до Президента України Віктора Ющенка

Відкрите звернення Президента Росії Медвєдєва до Президента України Віктора Ющенка стало ще одним пропагандистським кроком Кремля. Традиційно до України висунуто ряд безглуздих претензій, серед яких перегляд спільної історії, героїзація нацистських посібників, нав`язування міжнародному співтовариству націоналістично забарвлених трактувань масового голоду в СРСР 1932–1933 років як «геноциду українського народу», продовження витіснення російської мови з суспільного життя, науки, освіти, культури, засобів масової інформації тощо.

Медвєдєв, виступивши публічно із цими пасквілями, адресованими особисто Віктору Ющенку, чітко окреслив перед усім українським народом, хто з українських політиків є найбільшим державником, а відповідно -ворогом для Москви.

Медвєдєв також заявив, що посол Росії поки що не прибуде в Україну, водночас висловивши сподівання, що вже незабаром ситуація в нашій країні виправиться. Йдеться про президентські вибори. Москву буде влаштовувати будь-який переможець, явно чи приховано лояльний до Росії, але тільки не Віктор Ющенко.

Таким чином московський імперіалізм вкотре продемонстрував своє небажання визнавати українців незалежною нацією, яка має право на власну державу, історію та культуру.

Це звернення – публічна вказівка для усіх промосковських сил в Україні стосовно їхньої позиції на майбутніх президентських виборах. ОУН (р) вважає, що всі політичні сили повинні засудити цей акт інформаційної агресії проти української держави з боку московського керівництва. Перед зовнішніми викликами та загрозами не повинно бути «лівих», чи «правих» політиків або партій – актуальною стає одна цінність - Українська держава. І тому всі ті, хто промовчать або підтримають шовіністичну маячну Медвєдєва є зрадниками і колаборантами, яким немає місця в українській політиці.

Провід ОУН (р)

Published on 11 August 2009