Тарас Рондзістий: «Кремль узаконює імперіалістичні війни»

«Кремлівська політика все виразніше набирає ознак нацизму. Путін і його політбюро не приховують загарбницьких планів та імперських амбіцій», - так прокоментував для УІС внесення президентом РФ Дмитром Медведєвим до Держдуми РФ законопроекту, яким передбачається використання збройних сил Росії за межами країни Тарас Рондзістий, представник Центру національного відродження ім. Степана Бандери.

Тарас Рондзістий перконаний, що ця законодавча ініціатива прямо підтверджує антизаконність військових дій РФ проти Грузії у серпні 2008 року.

«Російська імперська машина, побудована на ФСБ та армії, намагатиметься повернути собі вплив на пострадянському просторі за допомогою сили. Особливо насторожує положення про використання збройних сил РФ за межами Росії для відбиття нападу на російські війська, дислоковані за межами території Росії. Не виключено, що цей пункт написаний спеціально під 2017 рік – рік виводу з України Чорноморського флоту. Росія прагне утримати Крим будь-якими засобами, а цей закон дасть можливість зробити видимість дотримання правового поля у разі конфліктної ситуації з Україною», - вважає представник Центру національного відродження ім. Степана Бандери.

«Світова громадськість повинна жорстко відреагувати на відкриту експансіоністську політику Москви. Росію треба зупинити сьогодні, інакше масштабного конфлікту не уникнути…»

Українська інформаційна служба

Published on 11 August 2009