Збірка на фонд ОУН

В липні цього року в Україні відбувся ХІІ Великий Збір Організації Українських Націоналістів, на якому було обране нове керівництво на чолі зі Стефаном Романівим. ОУН, що діє в Україні і за її межами, підвела підсумки чотирьох років своєї багатогранної діяльності та окреслила завдання і напрямні на перспективу. ХІІ Великий Збір ОУН, який припав на 80-річчя установчого конгресу ОУН, ставить перед нами великі та відповідальні завдання, що вимагатимуть більших, ніж звичайно, інтелектуальних, організаторських та матеріальних зусиль.

Ми завжди покладалися на свої власні сили, а це гарантувало нам незалежність та успіхи, які є нашими спільними досягненнями. Без щедрої підтримки патріотичної громади ОУН не змогла би виконати завдання, які на нас кладе громада і вимагає українська нація.

Ми дякуємо всім за ваші щедрі пожертви на Фонд ОУН, прес-фонд «Шляху Перемоги», підтримку наших ініціатив та заходів і звертаємося знову до вас: ваша пожертва – це внесок у розвиток та захист молодої держави в Україні й у світі через ОУН та її структури.

2009 рік став Роком Степана Бандери з нагоди 100-річчя з дня народження і 50-ліття смерті. Провід ОУН(р) гідно вшановує пам’ять про цю величну постать центральними та регіональними урочистостями, відповідними виданнями та заходами. У політичному аспекті осінь та наступний рік в Україні буде дуже неспокійним, бо проходитиме під знаком чергових президентських виборів. Додаткові навантаження вимагатимуть від нас всіх активнішої участі в діяльності ОУН та політичних змаганнях за подальший розвиток держави, яку ми хочемо бачити національною, демократичною, економічно розвиненою, обороноздатною і європейською.

Закликаємо вашими пожертвами підсилити наші можливості ефективно діяти й впливати на політичний розвиток в Україні, а також на її державне будівництво в дусі наших великих попередників та спільних політичних ідеалів.

У щоденній та відповідальній праці ОУН завжди керувалася добром української нації, ідеалом побудови власної держави, проявляє ініціативу і співпрацює з усіма націонал-патріотичними силами в Україні та в діаспорі. Цим ОУН здобула собі заслужену повагу і зберігає за собою невичерпний моральний авторитет.

Ваша довгорічна і майбутня підтримка дає нам змогу з честю виконати покладену на нас місію.

Київ, серпень 2009 р.

Провід ОУН(р)

Published on 10 August 2009