Голова ОУН (р) Стефан Романів відвідав Тернопільщину

7-8 серпня 2009 року Голова ОУН Стефан Романів перебував з робочим візитом на Тернопільщині. В ході візиту він відбув офіційні зустрічі з керівництвом обласної ради і обласної державної адміністрації, на яких обговорювалися питання співпраці в рамках відзначення 100-літнього ювілею Степана Бандери, патріотичного виховання молоді, спорудження молодіжного вишкільного центру ім.Івана Гавдиди в селі Саранчуки Бережанського району.

Стефан Романів на прес - конференції з місцевими журналістами та під час зустрічі з організаційним активом розкрив нову стратегію ОУН (р), спрямовану на співпрацю з різними організаціями задля досягнення інтересу нації.

"Я, як Голова ОУН, звертаюся до всіх свідомих українців, особливо тих, які приймають рішення, давайте будемо діяти так, щоб після нас ніхто не зміг сказати: "Вони мали можливість щось зробити для добра загалу, але вони цього не зробили". Я і очолюваний мною Провід діятимемо саме з позиції змін на краще", - зазначив у своєму виступі керівник ОУН(р).

Одним з заходів візиту стала презентація нового видання "Антологія українського націоналізму", в якій взяв участь Провідник ОУН, а також представник Центру національного відродження ім. С.Бандери Тарас Рондзістий, кандидат історичних наук зі Львова Богдан Чума та керівник громадсько-політичного об'єднання "Українська справа" кандидат історичних наук Олег Вітвіцький.

Незабутні враження справили відвідування унікального музею політичних репресій, який розташувався в камерах колишньої тюрми НКВД у Тернополі.

У суботу, 8 серпня, Стефан Романів взяв участь у нараді підприємницьких кіл Тернополя, Львова, Києва, Дніпропетровська, яка відбулася на Тернопіллі. "В умовах економічної кризи український підприємець починає розуміти економічну програму ОУН (р), яка розвивається від 1929 року, і завжди була спрямована на захист інтересів української людини і української держави. Сьогодні захист вітчизняного підприємництва є справою самих підприємницьких кіл, суспільства і самої української держави. ОУН (р) активно працюватиме у цьому напрямку як в теоретичному, так і в практичному плані", - висловив свої міркування Голова ОУН (р).

Візит на Тернопілля став одним з етапів відвідування Головою ОУН (р) Стефаном Романівим регіонів України.

Тарас Гребеняк,голова Тернопільського обласного відділення Центру Національного Відродження ім.С.Бандери

Published on 10 August 2009