УКРАЇНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ КАНАДИ ПІДТРИМУЮТЬ ВИЗНАННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ ГЕРОЄМ УКРАЇНИ

Ліга Українців Канади, Ліга Українок Канади, Спілка Української Молоді Канади і Товариство колишніх вояків УПА в Канаді направили листа до Президента України такого змісту:

„Усі українці-патріоти своєї Батьківщини розділяють глибокий зміст Вашого Звернення з нагоди 100-річчя від дня народження Провідника ОУН - Степана Бандери, у якому Ви наголосили, що «Сьогодні ми складаємо шану одному з лідерів українського визвольного руху, який у час смертельної боротьби перетворив на крицю дух нашої нації.

У його особі вшановуємо всі покоління мужніх синів і дочок нашого народу, які попри свідому приреченість, але з вічною надією боролися за волю України... Сьогодні наш обов’язок зробити все, щоб правда про їхній жертовний шлях стала відома всім українцям, щоб ми нарешті розвіяли туман облуди й невідання, яким огорнута постать Степана Бандери».

Переконані, що знаковим кроком на шляху відновлення історичної справедливості і правди про постать Степана Бандери і про визвольну боротьбу ОУН-УПА, яку він очолював, було би вшанування його високим державним званням Героя України. З нагоди 100-річчя від дня його народження і 50-річчя від дня вбивства за вказівкою найвищого керівництва СРСР, ласкаво звертаємося до Вас, Пане Президенте, посмертно присвоїти Степану Бандері звання Героя України.” Ліга Українців Канади (ЛУК) також започаткувала нову цифрову петицію, адресовану Президенту України Віктору Ющенку, з закликом визнати Голову Проводу ОУН бл. пам. Степана Бандеру Героєм України.

Олег Романишин, голова Ліги Українців Канади, прокоментував створення цифрової петиції на організаційній Інтернет сторінці (www.lucorg.com), як вияв глибокого всегромадського бажання відновити історичну правду про його боротьбу за незалежність України.

Відіслати петицію президенту та поставити свій підпис під петицією можна на Інтернет сторінці http://www.lucorg.com/signature.php?signature_id=5.

«Зв'язок СКУДО» №8

Published on 7 August 2009