Голова Проводу ОУН (р) Стефан Романів зустрівся з виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ України Юрієм Костенком

30 липня відбулася зустріч Голови Проводу ОУН (р) Стефан Романів з виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ України Юрієм Костенком. У ході зустрічі Голова Проводу ОУН висловив готовність до співпраці з українським зовнішньополітичним відомством задля добра та розвитку Української держави.

У свою чергу в.о. мінстра закордонних справ привітав Стефана Романіва з обранням на посаду Голови Проводу ОУН (р) та відзначив історичний вплив ОУН на відновлення Української держави. Юрій Костенко зауважив, що має особливу думку щодо ОУН. Колись він навіть відвідував будинок, в якому відбувся установчий конгрес ОУН у 1929 році. В.о. мінстра закордонних справ також висловив переконання, що українські патріотичні організації, зокрема ОУН, повинні співпрацювати з українською владою задля зміцнення нашої держави.

Стефан Романів у свою чeргу заявив, що ОУН є глобальною організацією, яка здатна відстоювати інтереси України у різних державах світу та реагувати на зовнішні виклики і загрози, спрямовані проти нашої країни.

Юрій Костенко призначений Послом України до Китаю. Голова Проводу побажав ново призначеному Послу найкращих успіхів.

Українська Інформаційна Служба

Published on 4 August 2009