Віктор Рог: «Українська влада повинна заборонити Зюганову в`їзд в Україну»

«Намір лідера російських комуністів Зюганова відвідати нашу державу пов'язаний зі стартом президентської кампанії в Україні. Цей політичний персонаж намагається вплинути на перебіг українських політичних процесів та консолідувати місцеву ліву «п`яту колону», - так прокоментував для УІС заяву Зюганова щодо його візиту в Україну редактор тижневика «Шлях Перемоги» Віктор Рог.

«Анонсуючи свій майбутній візит в Україну, Зюганов не приховує своїх антиукраїнських поглядів. Він демонструє патологічну ненависть до всього українського і нав`язує українцям думку, що «Україна без Росії не виживе». Така поведінка лише підтверджує, що російський імперіалізм ховається під різними ідеологічними масками (російське православ`я, комунізм, лібералізм), однак має одну мету – політичне поневолення сусідніх держав», - вважає редактор.

На думку Віктора Рога, політичні вояжі московських діячів до нашого краю вже набили оскомину. Затулін, Кіріл, Зюганов… Українській владі слід заборонити візит Зюганова в Україну. «Україна не прохідний двір і тому не варто пускати в державу іноземних політиків, які не поважають наш суверенітет і нахабно втручаються в українські внутрішні справи».

Українська інформаційна служба

Published on 4 August 2009