1 серпня активістами Ініціативи «Наша Справа» спільно з місцевими жителями проведено прибирання парку Либідський.

1 серпня активістами Ініціативи «Наша Справа» спільно з місцевими жителями проведено прибирання парку Либідський. Після жвавої, але в цілому конструктивної дискусії з представниками міліції активісти поприбирали парк від сміття. Окрім цього відбулось спілкування з місцевими мешканцями на предмет подальших планів щодо захисту парку. Після заходу активісти Ініціативи «Наша Справа» поширили серед мешканців довколишніх будинків листівку з закликом боротись за парк Либідський.

Окрім цього активісти провели шипування дерев з метою ускладнення процесу їх вирубки.

Як відомо, цей парк опинився під загрозою знищення з боку Російської Православної Церкви (УПЦ МП), яка без погодження з мешканцями збирається будувати на місці парку церкву, готель, ресторан та автопаркінг. Забудовники заявляють, що парк Либідський є занедбаним і засміченим. Тому акція прибирання парку довела, що кияни дбають за це місце відпочинку мешканців району станція Либідська.

Це перша акція Ініціативи «Наша Справа», учасниками якої є представники різних громадських організацій, спрямована на захист парку Либідський. Попереду нові заходи та ініціативи. Ми віримо, що спільна дія громадських організацій та місцевих мешканців дасть свій результат і парк Либідський буде збережено.

Прес-служба Ініціативи «Наша Справа»

Published on 3 August 2009