Стефан Романів: ОУН (р) засуджує спробу проникнення російських окупантів углиб території Грузії

«Факт, що мав місце 2 серпня 2009 року, коли російські військові проникли на територію села Квеші Горійского району Грузії, є свідченням того, що Росія і надалі виношує експансіоністські плани щодо грузинської держави», - так оцінив в коментарі УІС ситуацію, що склалася на так званому кордоні з Південною Осетією Голова Проводу ОУН (р) Стефан Романів.

«Росія поводить себе не як цивілізована країна, а як орда. Вона нехтує мирними угодами, міжнародними стандартами та й просто здоровим глуздом. Кремль страждає від комплексу неповноцінності й намагається силою повернути собі контроль над країнами, які колись були окуповані СРСР», - вважає Стефан Романів.

«ОУН протягом всієї власної історії керувалася гаслом «Свобода народам!» і тому надалі6754 підтримуватиме територіальну цілісність та сувернітет Грузії. Більше того - сьогодні знову є актуальною тема поновлення антиімперського фронту народів, спрямованого проти агресивного Кремля. І найближчим союзником України у лавах цього фронту є грузинська держава. Ми єдині у цій боротьб і тому ми переможемо», - висловив впевненість Голова Проводу ОУН (р).

Українська інформаційна служба

Published on 3 August 2009