Стефан Романів від імені Світового Конгресу Українців підписав Меморандум про співпрацю з Міністерством закордонних справ України

30 липня ц.р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Світовим Конгресом Українців. Документ підписали Голова Міжвідомчої координаційної ради з питань забезпечення розвитку зв’язків із закордонними українцями, тимчасово виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ України Юрій Костенко та Генеральний секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів.

Меморандум укладено з метою посилення взаємодії Української держави із закордонними українськими громадами, спрямованої на підтримку закордонних українців, їхньої національно-культурної ідентичності, задоволення освітніх та інформаційних потреб, а також використання можливостей закордонних українців для підтримки та просування інтересів України у світі.

Документ передбачає поглиблення співробітництва із забезпечення захисту інтересів закордонних українців у державах світу, підвищення позитивного міжнародного іміджу України, збереження та популяризації української мови в діаспорі та в Україні, визнання Голодомору 1932-1933 рр. в Україні геноцидом українського народу, сприяння в реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України.

УІС

Published on 31 July 2009