А. Гайдамаха: Росія цілеспрямовано роздмухує дипломатичний скандал

МЗС Росії запропонувало українській стороні достроково завершити місію генконсула України у Санкт-Петербурзі та одного з радників посольства України у Москві. Це стало відповіддю на аналогічні дії України відносно генконсула РФ у Одесі та радника посольства РФ у Києві. Цю ситуацію погодився прокоментувати для УІС Голова Головної Ради ОУН (р) Андрій Гайдамаха.

«ОУН (р) обурена діями Росії стосовно українських дипломатів. Ми вважаємо, що у зовнішній політиці неможливо застосовувати принцип симетричності. Адже дії щодо українського МЗС щодо дострокового завершення перебування в Україні російського консула в Одесі та радника посольства РФ у Києві були аргументованими. Ці представники Росії дозволяли собі некоректні антиукраїнські заяви та втручались у внутрішноьополітичне життя нашої держави. Натомість реакція Росії є безпідставною та не адекватною», - вважає Голова Головної Ради ОУН (р).

На думку Андрія Гайдамахи, Росія цілеспрямовано роздмухує дипломатичний скандал з метою загострення протистояння напередодні президентських виборів в Україні. Кремль випробував уже цю тактику незадовго до агресії проти Грузії. Сьогодні Росія окрім інформаційного, економічного та політичного відкрила ще й дипломатичний фронт протистояння з Україною.Тому це має мобілізувати патріотичну громадськість в Україні та всіх українців вцілому. Адже об`єднана нація здатна протистояти всім зовнішнім загрозам та викликам.

Українська інформаційна служба

Published on 30 July 2009