У Луцьку пам’ятник Бандері буде біля РАЦСу

Одне з питань, яке розглянули 29 липня на сесії депутати Луцької міськради, стосувалося затвердження результатів повторного замовленого конкурсу на ідею та місце встановлення пам'ятника Степану Бандері. Відтак, враховуючи висновки журі з підбиття підсумків конкурсу на ідею та місце встановлення пам'ятника Степану Бандери від 17 червня 2009 року, міська рада вирішила визнати переможцем конкурсу на кращу ідею спорудження пам'ятника Степану Бандері авторський колектив у складі скульпторів і архітекторів зі Львова та Рівного, - повідомили в прес-службі Луцької міської ради.

У відзначений колектив входять: Сухорський А.А.- скульптор м. Львів, Сухорський В.А. - скульптор м. Львів, Стасюк В.І. - скульптор м. Рівне, Ткачук В.Р. - архітектор м. Рівне, Ткачук Т.В. - архітектор м. Рівне, Ткачук І.А. - архітектор м. Рівне. Цей колектив відзначено першою премією в розмірі 5 тисяч гривень. Другою премією - І.Є. Дацюка (3 тисячі гривень) і третьою премією - В.А. Рижука (2 тисячі гривень). Заохочувальною премією в розмірі 1 тисяча гривень відзначено авторський колектив у складі Д.І. Дідур та О.Х. Нешто.

Депутати також підтримали пропозицію журі щодо вибору місця спорудження пам'ятника Степану Бандері, а саме: в районі приміщення відділу реєстрації актів цивільного стану Луцького міського управління юстиції на пр-ті Соборності, 18 (РАЦС).

Рішенням передбачено укладення угоди з авторським колективом переможців конкурсу на виконання проектних робіт зі спорудження пам'ятника. В ескізній стадії проект буде винесено на обговорення архітектурно-містобудівної ради. Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови Стемковського В.В. та на постійну комісію міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою.

Published on 29 July 2009