З Львівщини до Мюнхена пройде велосипедний марафон на честь Бандери

Через Львів пролягає маршрут Першого міжнародного дитячого велосипедного марафону "Європейськими стежками Степана Бандери". Маршрут пов’язаний з біографією С.Бандери і організований з нагоди сторіччя від дня народження політичного діяча. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Велосипедисти стартують 1 серпня у Червонограді від пам’ятника С.Бандері, 2 серпня марафонці будуть у Львові біля пам’ятника С.Бандері. Фініш марафону - 24 серпня у Мюнхені на могилі Степана Бандери.

"Мета нашої акції не тільки у тому, щоби вшанувати ім’я Степана Бандери, але й щоб популяризувати серед української молоді здоровий спосіб життя, якого він суворо дотримувався", - говорить президент Благодійного фонду "Еко-милосердя" Павло Савчук. Довiдка ZAXID.NET

Маршрут велосипедного марафону: Соснівка-Сокаль-Червоноград-Львів-Миколаїв-Жидачів-Калуш-Болехів-Моршин-Стрий-Дрогобич-Самбір-Судова-Вишня-Мостиська-Краків-Освенцім-Піщани-Братислава-Відень-Мюнхен. Колона велосипедистів в’їжджатиме у Львів з боку Дублян 2 серпня 2009 року о 12.30 і прослідує до пам’ятника Степану Бандері. Церемонія біля пам’ятника розпочнеться о 13.00 і закінчиться близько 14.00 урочистим стартом чергового етапу.

ZAXID.NET

Published on 29 July 2009