ОУН (р) закликає Президента ветувати зміни до Закону про вибори Президента

Заява Проводу ОУН (р) щодо прийняття змін до Закону про вибори Президента

Організація Українських Націоналістів (революційна) вважає зміни, передбачені законопроектом № 4741 (зміни до низки законів, які стосуються виборів Президента України), серйозним викликом демократії та незалежності України. Депутати, ухваливши даний законопроект, намагаються звузити обсяг виборчих прав і свобод громадян України.

Ухвалений законопроект відкриває шлях до численних зловживань та маніпуляцій на виборах Президента. При цьому ускладнюються процедури протидії таким порушенням, оскарження незаконних рішень.

ОУН (р) вважає, що БЮТ та Партія регіонів прийняли ці зміни задля поділу країни на двох і не допущення у другий тур виборів іншого кандидата, окрім Януковича та Тимошенко.

ОУН (р) засуджує всі спроби написання законів під конкретних осіб та певні вузькополітичні цілі. Маніпуляція ними задля політичних вигод тих чи інших політичних гравців - річ неприпустима. Ми вбачаємо у дотриманні вимог законодавства основу державного правопорядку.

ОУН (р) закликає Президента ветувати зміни до Закону про вибори Президента і не допустити згортання демократичних процесів в Україні.

Головний Провід ОУН (р)

Published on 28 July 2009