ОУН вимагає дострокового виведення окупаційного флоту Росії з української території

23 липня працівники ОДАІ УМВС України в Севастополі вже втретє за місяць зупинили колону з трьох вантажних автомобілів, що належать одній з військових частин Чорноморського флоту Росії. За оперативними даними служби військової контррозвідки СБУ в Криму та Севастополі, автоколона перевозила три крилаті протикорабельні ракети типу „Міраж”.

Нахабність Чорноморського Флоту Росії переходить всі межі. Російське військове керівництво цілеспрямовано порушує всі домовленості між Україною та РФ щодо перебування ЧФ Росії у Криму. Зокрема, останні випадки з незаконним транспортуванням озброєнь російськими моряками є прямим порушенням п. 5 ст. 15 угоди між Росією і Україною «Про статус і умови перебування ЧФ РФ на території України».

Москва демонструє нехтування міждержавними угодами та провокує Україну на конфлікт. Кремль поводиться в Криму, як у себе вдома. Прийшов час припинити цю вакханалію. На нашу думку, систематичне порушення міждержавних угод є достатньою підставою для дострокового виведення ЧФ РФ з української території.

Нахабна поведінка російських військовослужбовців напередодні українських виборів є спробою тиску та дестабілізації ситуації в Криму та Україні в цілому. ОУН (р) закликає всі політичні сили України висловити свою позицію щодо перебування ЧФ РФ в Україні, адже українці мають право знати, хто з політиків відстоює національні інтереси, а хто захищає окупаційні бази в Україні.

ОУН (р) закликає українську владу на міждержавному рівні підняти питання про перегляд статусу і умов перебування ЧФ РФ в Криму. Російський окупаційний чобіт не повинен топтати українську землю.

Провід ОУН(р)

Published on 24 July 2009