Тарас Рондзістий: «Ми сподіваємось, що слідство незабаром вийде на головних замовників вбивства Гонгадзе і вони також постануть перед судом»

«Арешт Пукача має довести до логічного завершення справу Г. Гонгадзе, що у свою чергу буде певним очищенням України від гріхів кучмізму та симптомом оздоровлення країни.» Про це у коментарі Українській інформаційній службі заявив представник Центру Національного Відродження ім.Степана Бандери Тарас Рондзістий.

«Арешт Пукача є добрим сигналом і дає надії, що хоч деякі бандити «сидітимуть в тюрмах», як обіцялося на Майдані. Пукач є лише проміжною ланкою між ініціаторами та виконавцями вбивства. Ми сподіваємось, що слідство незабаром вийде на головних замовників вбивства Гонгадзе і вони також постануть перед судом.»,- зауважив він.

Тарас Рондзістий відзначив професіоналізм працівників Генеральної прокуратури та СБУ, який вони проявили при затриманні обвинувачуваного. Він висловив сподівання, що і надалі зло в Україні не залишатиметься непокараним. На думку представника Центру Національного Відродження, суттєвих успіхів у боротьбі зі злочинністю буде досягнуто, коли фахова, але деколи і ризикована праця силовиків буде посилена політичною волею керівників держави.

УІС

Published on 24 July 2009