День молоді у Тернополі

25 червня з нагоди Дня молоді Тернопільська обласна державна адміністрація та обласна рада відзначили кращих представників молодіжного руху.

Урочистості з цієї нагоди відбулися 25 червня в приміщенні обласного академічного драматичного театру.

Учасників заходу привітав начальник головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимир Гульовський, який відзначив великий внесок молоді у становлення Української держави та побажав юнакам і дівчатам подальших успіхів у цій достойній справі.

Долучився до вітальних слів і перший заступник голови облради Сергій Тарашевський. Він подякував молоді за активність та бажання здобувати нові досягнення у різних сферах, та закликав їх зберегти цей юнацький запал на довгі роки.

Цього року грамоту голови ОДА отримав голова ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Дякович Василь, грамотами головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту були відзначенні члени МНК Кізюк Іван та Вовк Віталій.

Членів МНК відзначила й міська влада Тернополя грамоти міського голови отримали Кізюк Іван та Вівсяна Ірина, управління сім’ї, молоді та спорту Дереш Люба і Дереш Надя.

В рамках святкування відбулася також презентація молодіжних громадських організацій Тернопільщини.

Прес-служба ТОО МНК

Published on 27 June 2009