Шляхами українських перемог

Голова Головного Проводу ОУН Стефан Романів відвідав Конотоп та Сприню

З 11 по 13 липня новообраний Голова Головного Проводу ОУН Стефан Романів відвідав з робочим візитом дві прикордонні області України - Сумську та Львівську.

11 липня Голова Головного Проводу ОУН Стефан Романів взяв участь у державному святкуванні 350-ліття перемоги українського козацького війська над московськими окупантами під Конотопом. В ході візиту Голова провів зустріч з учасниками вишкільного табору «Відвага-Конотоп» ім.І.Гавдиди та націоналістами Сумщини.

Вже наступного дня Стефан Романів відвідав протилежний куточок України - Львівщину де у с.Сприня відбулось святкування 65-ої річниці створення Української Головної Визвольної Ради та відкриття першої черги гранітного пам’ятного знака засновникам УГВР. У своєму виступі Голова Головного Проводу ОУН відзначив, що вшанування українських історичних подій, які мають вагоме значення для нашої нації є важливим елементом національного самоусвідомлення та державотворення. Провідник висловив вдячність Президенту України Віктору Ющенку за належну увагу до питань відновлення національної пам’яті, адже і вшанування перемоги під Конотопом, і річниця створення УГВР були підтримані президентськими Указами.

13 липня Голова відвідав Львів де дав низку інтерв’ю місцевим засобам масової інформації, чим започаткував активний діалог ОУН з пресою та суспільством. Окрім цього, він відвідав Центр досліджень визвольного руху де ознайомився з специфікою діяльності Центру й провів перемовини щодо співпраці дослідників з ОУН.

Того ж дня Стефан Романів взяв участь у першій презентації книги «Антологія українського націоналізму», що відбулась у Музеї етнографії та художнього промислу. Представляючи книгу, видану за сприянням ОУН, Провідник зазначив, що ідеологія українського націоналізму має майбутнє і є необхідною для розвитку Української держави та захисту її суверенітету. Саме націоналізм, на думку Голови, є тою творчою основою поступу та реформування українського суспільства.

Голова Головного Проводу ОУН Стефан Романів і надалі планує активно відвідувати всі регіони України з метою активізації роботи, популяризації та консолідації націоналістичного руху.

Прес-служба ОУН

Published on 15 July 2009