Відбулося чергове засідання Центрального Проводу МНК

Нещодавно в місті Києві було проведено чергове засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу. На засіданні були розглянуті актуальні питання, які стосувалися теперішнього стану організації та перспектив розвитку у майбутньому, вирішено ряд нагальних проблеми і підбито підсумки діяльності за звітній – огляд роботи регіональних організацій.

Важливо те, що було реально оцінено теперішній стан, а також піддано критиці окремі аспекти діяльності організації, що є головною запорукою нормального функціонування і розвитку. Голова МНК Ярослав Іляш відзначив успіхи Тернопільської організації у інформаційній роботі та вдалий вибір місця проведення «Повстанської Ватри-Захід». Також було наголошено на позитивній тенденції зростання активності в Сумській організації.

Серед найближчих планів обговорювалася участь львівського осередку МНК у фестивалі «Бандеразнай». У діяльності Харківської організації на часі є проведення спільно із СБУ виставки «УПА – історія нескорених» та проведення табору-джамборі «Повстанська Ватра-Схід». Закарпатський осередок МНК готує проведення святкування проголошення Карпатської України.

Діяльність Секретаріату МНК в основному зосередження на підготовці та втіленні спільних програм ВМГО «МНК» та Міністерства України у справах сім'ї молоді та спорту, зокрема конференції «Руса Коса» та семінару з проведення польових таборувань.

Наприкінці засідання було наголошено про активну участь регіональних осередків у Святі Покрови і Дні створення УПА та розповсюдженні чергового номеру газети «Терен-Україна». Від імені усієї організації голова МНК Ярослав Іляш оголосив офіційну подяку З’єднаному Україно-Американському Допомоговому Комітету (ЗУАДК) та Лізі Українців Канади (ЛУК) за фінансове сприяння у проведенні молодіжного ви шкільного табору «Відвага-2008» ім.Івана Гавдиди.

Катерина Аврамчук

Published on 25 September 2008